Екскурсія у Версаль

Якщо Ви вже встигли побувати в Парижі і оглянути його пам’ятки вздовж і впоперек, екскурсія у Версаль стане для Вас справжнім відкриттям. Тут Ви зможете познайомитися з французькою культурою, відвідавши величні палаци і замки, побудовані в часи королів. Версаль недарма відомий на весь світ – його витонченість раз і назавжди вражає кожного, хто хоч раз побував в його стінах.

Екскурсія у Версаль з Парижа – це вибір тих, хто є шанувальником інтелектуального відпочинку, повного найяскравіших вражень. Крім самого палацу Ви зможете прогулятися по безлічі терас, розташованих в оточенні притягає погляди палацового споруди. Різні клумби, численні оранжереї і переливаються в променях сонячного світла фонтани з ніби живими скульптурами є гідним продовженням палацової архітектури.

Відстань від Парижа до Версаля становить усього лише двадцять кілометрів. Подолавши це незначна відстань, Ви потрапите в світ втілення в життя королівських фантазій Людовика Чотирнадцятого. Для будівництва чудового палацу в оточенні грандіозних парків йому знадобилося півстоліття, проте, як відомо, витвір його думки до сих пір вражає людей з усіх куточків світу.

Экскурсия в Версаль почнеться з входу в палац, біля якого Вас зустріне пам’ятник королю, чиє правління було найдовшим за всю історію Франції. Скориставшись послугами досвідченого гіда компанії «PARIGO VOYAGE», Ви зможете ознайомитися з апартаментами короля, розташованими в північному ґанку палацу. Галерею Людовика Чотирнадцятого Ви знайдете в фасаді палацу з боку розкішного саду.

Місце зведення палацу обрано не випадково. Версальський палац був побудований біля невеликого селища, де батько короля одного разу побудував мисливський будиночок, що ідеально підходить для відпочинку на природі. Через деякий час селище виріс, ставши містом, куди стікалися придворні, аристократи і слуги з усієї Франції. У цьому приголомшливому місці на протязі двох століть відбувались ключові події, що зіграли значну роль у французькій історії. А палацові пристрасті, що розгортаються в стінах Версаля, і донині розбурхують уяву, надихаючи багатьох людей на написання романів і екранізацію історичних фільмів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *