Блокнот в дерев’яній обкладинці http://sharkart.com.ua/bloknoty/ — просто знахідка для любителів всього оригінального. Порадує він і любителів еко-стилю. Блокноти на металевих кільцях практично вічні, так як блоки листів в них можна постійно змінювати. На ньому зручно робити нотатки прямо на колінах, завдяки твердій обкладинці. Відносно великий розмір дозволяє носити з собою його як записну книжку або альбомчик для замальовок.

Такий блокнот відмінно підійде в якості подарунка практично будь-якій людині, адже на обкладинці можна зробити гравіювання по вашим індивідуальним дизайном. Візерунок, малюнок, фраза, слово або просто буква може бути викарбувано або вирізана на ваш розсуд. Ви можете переглянути блокноти на сайті http://sharkart.com.ua/

Без скетч-бука сучасній людині, крокує в ногу з часом, обійтися ніяк не можна. Нерідко виникають ситуації, коли потрібно щось записати, а під рукою не виявляється цього потрібного аксесуара. Тому зрозуміле прагнення активних людей підібрати для себе оригінальні блокноти, які підкреслять їх характер, настрій і життєві уподобання.

Якщо ви віддаєте перевагу креативні аксесуари і підшукуєте якісний блокнот, пропонуємо ознайомитися зі скетч-буками, представленими в нашому каталозі. Тверда обкладинка, виконана з деревини, виглядає стильно, привертає увагу всіх цінителів натуральних матеріалів. Для її виготовлення дизайнери використовують Ебен, дуб, бук, амарант, палісандр, морений дуб, американський горіх, що дозволяє покупцям вибирати колір обкладинки на свій розсуд. Крім того, ми прикрашаємо дерев’яні блокноти всілякими зображеннями, щоб зробити їх ще цікавіше. Якщо представлені малюнки вам не припали до душі, не турбуйтеся, тому що ми можемо оформити аксесуар за індивідуальним замовленням, прикрасивши його тим принтом, який вам потрібен.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here