Мариинский театр купить билеты

Прем’єра опери «Директор театру» в Мариинском театре

30 вересня (15.00) і 29 жовтня (12. 00) на історичній сцені Маріїнського театру солісти Академії молодих оперних співаків Маріїнського театру під керівництвом Лариси Гергієвою представлять прем’єру опери Вольфганга Амадея Моцарта «Директор театру». Режисер і автор сценічного оформлення — Гліб Черепанов, для якого це стане третьою роботою в Маріїнському театрі після «Історії солдата» і «Записок божевільного». За диригентським пультом — Антон Гаккель. Якщо ви шукаєте мариинский театр купить билеты заходьте на наш сайт mariinskytheatre.ru.

Комічна опера у Мариинский театр купить билеты «Директор театру» про життя артистів по ту сторону рампи була написана 1786 році, коли австрійський імператор Йосиф II влаштував музичне змагання, замовивши Вольфгангу Амадею Моцарту і Антоніо Сальєрі одноактні опери на закулісні сюжети. Публіка XVIII століття вважала за краще твір Сальєрі, але суд історії віддав перемогу Моцарту, і сьогодні його зингшпиль нерідко з’являється на сцені.

Перша оперна прем’єра сезону 2017/18 Мариинский театр купить билеты адресована юним глядачам. Невелика тривалість, віртуозні арії на межі вокальних трюків, яскрава сюжетна інтрига допомагають легше сприймати виставу оперного жанру, роблячи постановку вдалим вибором для знайомства з музичним театром.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *