Ось уже 11 років поспіль компанія «Білетовед» пропонує клієнтам чудовий сервіс з продажу і доставки квитків на багато культурні та спортивні заходи Санкт-Петербурга, Москви і Європи. Фахівці нашої компанії завжди раді запропонувати нашим клієнтам найкращі місця на знакові заходи Північної столиці. Наші співробітники готові надати повну і вичерпну інформацію про будь-якому, що цікавить Вас подію. Ми раді допомогти Вам визначитися з вибором культурного чи спортивного заходу. У нашому розпорядженні великий вибір квитків на найактуальніші театральні прем’єри, концерти популярних вітчизняних і зарубіжних виконавців, а також найяскравіші спортивні заходи, які проводяться в Санкт-Петербурзі.

ска билеты на цікаву для Вас подію можна оплатити готівкою кур’єру в момент здійснення доставки. Також можлива оплата в офісі представника нашої компанії. Наша компанія гарантує якісну і оперативну доставку замовлених квитків в межах Санкт-Петербурга і Ленінградської області.

Доставка квитків по Санкт-Петербургу здійснюється фахівцями нашої кур’єрської служби без вихідних і свят. Також кур’єри компанії готові доставити квитки найближчим передмістя Санкт-Петербурга.

У нас ви можете купити квитки на найбільш знакові культурно-розважальні події Санкт-Петербурга, Москви, Європи, Світу.

Суперкубок УЄФА, Фінал Ліги Європи, Фінал Ліги Чемпіонів, квитки в Маріїнський театр, квитки в Михайлівський театр, квитки в МДТ-Теар Європи, квитки в БДТ імені Г.А. Товстоногова, квитки на матчі ФК «Зеніт», квитки на матчі ХК «СКА», квитки в БКЗ «Жовтневий», Квитки в Льодовий палац, квитки на матчі російських команд в усіх європейських турнірах, Чемпіонат світу з хокею з шайбою, Чемпіонат Європи з футболу, Олімпійські ігри, квитки на Чемпіонат світу з футболу, і багато, багато іншого.

Зателефонувавши нашим менеджерам ви можете замовити квитки на всі матчі ХК СКА, ФК Зеніт, квитки в Марііснкій театру завжди в наявності. Наша компанія допоможе купити вам квитки на всі концерти в Санкт-Петербурзі.

Купивши квитки у нас, ви будете впевнені в їх справжності, кур’єри доставлять для вас квитки на будинок у зручний час. Оплата здійснюється безпосередньо кур’єру при отриманні квитків, або у нас в офісі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here