Прогнози на спорт СП

Прогнози на спорт СП — це капперская організація, яка організовує свою діяльність в сфері беттінга. Базується проект Прогнози на спорт СП на сайті vk, де є їх офіційна група. Чисельність спільноти становить понад шістдесят тисяч передплатників, що вельми непогано на тлі більшості конкурентів. Всі прогнози, пропоновані місцевими Каппера, можна побачити на стіні групи. За заявою адміністрації, СП не пропонує передплатникам платні прогнози на спорт, не займається розкруткою рахунком та іншими послугами, які можна зустріти у більшості аналогічних капперскіх організацій.

ВІДГУКИ про прогнози на СПОРТ СП
Широка аудиторія сайту неодмінно веде до того, що в мережі з’являється все більше і більше відгуків про роботу СП. Незважаючи на всі доброзичливі початку, про які розповідають творці проекту, більшість відгуків про роботу ресурсу Прогнози на спорт СП носять негативний характер. Багато цікавого читайте тут на нашому сайті kaprate.ru.

Велика кількість скарг користувачів пов’язано з тим, що занадто багато обману є в ході роботи спільноти. Основним моментом, який помітили передплатники групи, є зміна результату, прогнозованого Каппера. Перед початком прогнозованого поєдинку може бути висунута одна ставка, але припущення може не зійтися з реальним ходом гри. Тому адміністрація спільноти просто змінює текст свого прогнозу в потрібну сторону, щоб ставка виявилася виграшною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *