Купівля нерухомості на Мальті

Купівля нерухомості Immigration to Malta завжди супроводжується невеликими ризиками. Що тут говорити, коли мова йде про покупку нерухомості для отримання ПМЖ на Мальті. Досить часто зустрічається ситуація, коли людині не знайомому з ситуацією на ринку нерухомості пропонують будинки, що йдуть в розріз з його інтересами.

Тому — найпростіший і надійний спосіб покупки нерухомості, щоб потім не розчаровуватися про невдалу покупку — це заздалегідь дізнатися якомога більше як про сам ринок нерухомості в конкретному регіоні, так і про агентство, який буде вести угоду. Таким чином ви зможете курирувати весь процес покупки і контролювати вибір об’єкта нерухомості.

Важливо знати, наскільки забезпечений обраний район проживання необхідною інфраструктурою. Найчастіше інвестори вибирають нове житло в одному з котеджних селищ. За облаштованості вони можуть змагатися з дрібними містами — є все необхідне, аж до школи. Необхідно поцікавитися, які додаткові сервіси для комфортного проживання розташовані біля обраного будинку. Які розташовані тренажерні зали, супермаркети та поліклініки. Цілком ймовірно, що за деякі послуги платити зовсім не потрібно, і цю інформацію необхідно уточнити.

Житлові комплекси на Мальті майже все — житло класу люкс і вони знаходяться під охороною. Необхідно уточнити, на яких умовах охороняється конкретний об’єкт. Не менш важливий пункт і парковки, так як Мальта відома своїми проблемами з паркуванням, особливо в пік туристичного сезону, пошук паркувального місця може тривати годинами. Для запобігання появи цієї ситуації, при наявності власного транспортного засобу, необхідно уточнити — чи йде гараж разом з нерухомістю. В крайньому випадку дізнатися точки з платним паркуванням. Не менш важливі і умови телефонії та інтернету — який провайдер підключений в районі і які розцінки на послуги телефонії.

Не менш важливим є і рівень шуму в даному районі. Якщо обрана нерухомість не розташовується на острові Гозо славиться своєю віддаленістю, необхідно дізнатися чи користується популярністю окремий район у туристів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *