Еспрессо

Італійське слово «Еспрессо» означає www.cafeboutique.ua/kofe, що кава готується спеціально, на прохання для окремого клієнта, що протилежно іншим системам, таким як постійне приготування деякої кількості кави заздалегідь. Не дивно, що машина для приготування кави це італійський винахід, так як Італія — це найстаріша нація, питуща кави, з трьохсот літніми традиціями в цій галузі www.cafeboutique.ua. Хоча машини для кави Еспресо були вперше винайдені на початку XX століття, тільки після Другої Світової Війни вони були вдосконалені і стали такими, якими ми знаємо їх сьогодні. Ефективність.

Завдяки тому, що вода протікає крізь каву під дуже високим тиском (9 атм.), Більш міцний кавовий екстракт виходить з дрібно змолоти каву. Якщо перевести вищесказане на мову цифр, то для звичайної машини потрібно 12-13 грам меленої кави на одну чашку, в той час як всього 7-8 грам досить для Еспрессо машини.

Кава Еспресо — це образ маленької, італійського стилю чашки міцної чорної кави. Але область використання кофеварочного машин ширша, отже, є необхідність описати їх особливості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *