Вспышка сэф 3

Ми продовжуємо розглядати радянські Фотоспалахи. Сьогодні в центрі нашої уваги спалах Сеф-3.

Нещодавно я розглядав спалах Фе-26, так ось Сеф — 3-це повна її протилежність :о). Вона велика, суворої незграбної форми і вона Мережева, тобто жодного разу не мобільна. Але зате, Сеф — 3-спалах відносно потужна.
Ні на коробці, ні на корпусі спалаху я не знайшов згадки про виробника, але за відомостями в Інті, це був Арзамаський з-д радіодеталей. Час випйска можна припустити, як 80-і роки. У нас найкраща вспышка сэф 3 цена.

Форма корпусу спалаху-паралелепіпед, зібраний і двох частин. Верхня-сірого кольору, нижня – чорного. Оформлення дуже лаконічно. Спереду рефлектор, під яким написано назву і зображений знак якості.

Зверху знаходиться табличка для розрахунку діафрагми, виходячи з чутливості плівки (наведені дві шкали — ГОСТ і DIN) і відстані від 1 до 5 метрів.

Також зверху є кнопка пробного спрацьовування і вона ж-сигнальна лампа закінчення зарядки.

Праворуч з корпусу спалаху виходять два шнура-мережевий на 220 вольт і провід синхронізації. Довжина мережевого шнура-близько 3-м метрів.

Добавить комментарий

Related Post

Работа в израилеРабота в израиле

З’явилися перші результати розслідування злому телефонів претендента на пост прем’єр-міністра Ізраїлю Бені Ганц і всієї верхівки партії «Кахоль-лаван». Виходячи з інформації, опублікованої ізраїльським інтернет-портал Mako, мова йде не про хакерську атаку іранців в березні цього року, а набагато більш свіжі події, що трапилися, судячи з усього, зовсім недавно. А також ми розповімо, де требуется работа в израиле. Розслідування інциденту було довірено ізраїльській компанії CGI Group, що спеціалізується в сферах бізнес-аналітики і безпеки. За словами видання, приблизна вартість розслідування, яку, мабуть, заплатили члени «Кахоль-лавана», повинна була скласти від 100.000 до півмільйона шекелів. Результати слідства стали чимось на кшталт вибуху бомби: з’ясувалося, що на телефони і комп’ютери партії була проведена настільки потужна і безпрецедентна кібератака, який, як наголошується в документі, «в Ізраїлі ще не бачили». Кібератака була націлена на всю штаб-квартиру партії і вироблялася з Росії. Згідно зі звітом CGI, на який посилається Mako, російські хакери зламали два телефони Ганця, за якими він щодня спілкується, телефони його помічників і друзів Ходу Бецера і Ронена Моше, а також всю комп’ютерну мережу «Кахоль-лавана». Вся здобута хакерами інформація витекла в невідомі російські джерела. Судячи з усього, про злом російськими хакерами телефонів Ганца і його соратників не знав навіть сам Ганц. Бо чим ще можна пояснити той факт, що до перевірки він стверджував, що його телефон не був зламаний, а людиною, що затіяли розслідування, був Хід Бецер. «Під час передвиборної компанії найняти фірму, що спеціалізується на шпигунстві в бізнесі – це означає нарватися на неприємності», — прокоментували інцидент представники партії «Еш Атід».

MoneyveoMoneyveo

money veo — це миттєві гроші до зарплати. Кредит видається в сумі від 300 до 10 000 грн на карту будь-якого банку онлайн або готівкою на відділеннях по всій Україні.Взяти