Вспышка сэф 3

Ми продовжуємо розглядати радянські Фотоспалахи. Сьогодні в центрі нашої уваги спалах Сеф-3.

Нещодавно я розглядав спалах Фе-26, так ось Сеф — 3-це повна її протилежність :о). Вона велика, суворої незграбної форми і вона Мережева, тобто жодного разу не мобільна. Але зате, Сеф — 3-спалах відносно потужна.
Ні на коробці, ні на корпусі спалаху я не знайшов згадки про виробника, але за відомостями в Інті, це був Арзамаський з-д радіодеталей. Час випйска можна припустити, як 80-і роки. У нас найкраща вспышка сэф 3 цена.

Форма корпусу спалаху-паралелепіпед, зібраний і двох частин. Верхня-сірого кольору, нижня – чорного. Оформлення дуже лаконічно. Спереду рефлектор, під яким написано назву і зображений знак якості.

Зверху знаходиться табличка для розрахунку діафрагми, виходячи з чутливості плівки (наведені дві шкали — ГОСТ і DIN) і відстані від 1 до 5 метрів.

Також зверху є кнопка пробного спрацьовування і вона ж-сигнальна лампа закінчення зарядки.

Праворуч з корпусу спалаху виходять два шнура-мережевий на 220 вольт і провід синхронізації. Довжина мережевого шнура-близько 3-м метрів.

Добавить комментарий

Related Post

ЗнакомстваЗнакомства

Часто мечты украинских невест о браке за границей не перешагивают дальше свадьбы – самого желанного и радостного события в жизни. Однако стоит немного поразмыслить о том, какими могут стать будни

ПодарокПодарок

Річниця весілля-свято одночасно сімейне і особисте, оскільки у кожної пари є своя історія, традиції та особливі спогади, пов’язані з днем одруження. Незважаючи на те, що чоловіки менш схильні до романтики,