Вспышка сэф 3

Ми продовжуємо розглядати радянські Фотоспалахи. Сьогодні в центрі нашої уваги спалах Сеф-3.

Нещодавно я розглядав спалах Фе-26, так ось Сеф — 3-це повна її протилежність :о). Вона велика, суворої незграбної форми і вона Мережева, тобто жодного разу не мобільна. Але зате, Сеф — 3-спалах відносно потужна.
Ні на коробці, ні на корпусі спалаху я не знайшов згадки про виробника, але за відомостями в Інті, це був Арзамаський з-д радіодеталей. Час випйска можна припустити, як 80-і роки. У нас найкраща вспышка сэф 3 цена.

Форма корпусу спалаху-паралелепіпед, зібраний і двох частин. Верхня-сірого кольору, нижня – чорного. Оформлення дуже лаконічно. Спереду рефлектор, під яким написано назву і зображений знак якості.

Зверху знаходиться табличка для розрахунку діафрагми, виходячи з чутливості плівки (наведені дві шкали — ГОСТ і DIN) і відстані від 1 до 5 метрів.

Також зверху є кнопка пробного спрацьовування і вона ж-сигнальна лампа закінчення зарядки.

Праворуч з корпусу спалаху виходять два шнура-мережевий на 220 вольт і провід синхронізації. Довжина мережевого шнура-близько 3-м метрів.

Добавить комментарий

Related Post

Экологическая экспертизаЭкологическая экспертиза

Мета екологічної експертизи: визначення можливості розробки та виконання запланованого об’єкта шляхом його дослідження; передбачення та попередження можливих несприятливих наслідків, які можуть шкідливо вплинути на стан навколишнього середовища та здоров’я громадян