Мариинский театр

В первый театр новая опера в москве официальный сайт имя Петр Налич прозвучало в 2007 году, когда Петр снял клип на свою песню Гитар и выложил её в интернет. Клип вошёл в двадцатку самых просматриваемых российских клипов русской версии ютьюба. Мы раскажем Мариинский театр репертуар.

Пётр Налич родился в Москве в семье архитекторов Андрея Захидовича и Валентины Марковны. Клип был выложен весной 2007 года. А осенью, в течение одного месяца, клип посмотрело 70 000 человек. Гитар я сочинил года четыре тому назад, а клип записали этой весной. Снимали у меня на даче по Щёлковскому шоссе.

У нас там стояла убитая копейка друга моего брата, которую он никак не мог забрать. Все уже злились, что она стоит на участке. Ну и решили её употребить, раз уж она здесь. У Петра на тот момент было написано около 40 песен и музыкальных композиций, все они были выложены в свободном доступе на его сайте — энтузиасты собрали из них архив, который до сих пор можно найти в интернете. Этот материал лёг в основу репертуара, с которым Пётр 9 ноября 2007 года дал свой первый концерт в клубе Апшу. Из-за ажиотажа многие не смогли попасть внутрь переполненного зрителями помещения.

7 марта 2010 года Музыкальный коллектив Петра Налича с песней Lost and Forgotten был выбран в качестве участника от России на конкурс Евровидение. 6 апреля 2010 года прошёл первый концерт, на котором Пётр Налич исполнял не свои песни, а классический оперный репертуар и романсы. С тех пор подобные концерты проводятся регулярно. В 2010 году группа выпустила второй студийный альбом Весёлые Бабури. Продажи стартовали 9 октября в клубе Арена, а с 11 октября — в музыкальных магазинах города. С 2011 года Пётр Налич принимает участие в спектаклях театра-студии оперы РАМ имени Гнесиных под руководством проф. Осенью 2012 года вышел третий альбом коллектива — Золотая рыбка.

Добавить комментарий

Related Post

КатераКатера

Чи бажаєте ви просто добре провести час або хочете відзначити знаменну подію – ми гарантуємо, що наш сервіс припаде вам до душі. Чому? Та тому, що наші співробітники не тільки

Экологическая экспертизаЭкологическая экспертиза

Мета екологічної експертизи: визначення можливості розробки та виконання запланованого об’єкта шляхом його дослідження; передбачення та попередження можливих несприятливих наслідків, які можуть шкідливо вплинути на стан навколишнього середовища та здоров’я громадян

Работа в израилеРабота в израиле

З’явилися перші результати розслідування злому телефонів претендента на пост прем’єр-міністра Ізраїлю Бені Ганц і всієї верхівки партії «Кахоль-лаван». Виходячи з інформації, опублікованої ізраїльським інтернет-портал Mako, мова йде не про хакерську атаку іранців в березні цього року, а набагато більш свіжі події, що трапилися, судячи з усього, зовсім недавно. А також ми розповімо, де требуется работа в израиле. Розслідування інциденту було довірено ізраїльській компанії CGI Group, що спеціалізується в сферах бізнес-аналітики і безпеки. За словами видання, приблизна вартість розслідування, яку, мабуть, заплатили члени «Кахоль-лавана», повинна була скласти від 100.000 до півмільйона шекелів. Результати слідства стали чимось на кшталт вибуху бомби: з’ясувалося, що на телефони і комп’ютери партії була проведена настільки потужна і безпрецедентна кібератака, який, як наголошується в документі, «в Ізраїлі ще не бачили». Кібератака була націлена на всю штаб-квартиру партії і вироблялася з Росії. Згідно зі звітом CGI, на який посилається Mako, російські хакери зламали два телефони Ганця, за якими він щодня спілкується, телефони його помічників і друзів Ходу Бецера і Ронена Моше, а також всю комп’ютерну мережу «Кахоль-лавана». Вся здобута хакерами інформація витекла в невідомі російські джерела. Судячи з усього, про злом російськими хакерами телефонів Ганца і його соратників не знав навіть сам Ганц. Бо чим ще можна пояснити той факт, що до перевірки він стверджував, що його телефон не був зламаний, а людиною, що затіяли розслідування, був Хід Бецер. «Під час передвиборної компанії найняти фірму, що спеціалізується на шпигунстві в бізнесі – це означає нарватися на неприємності», — прокоментували інцидент представники партії «Еш Атід».