Прогноз

Прогнозы на спорт СП – это капперская организация, которая организует свою деятельность в сфере беттинга. Базируется проект Прогнозы на спорт СП на сайте vk, где имеется их официальная группа. Численность сообщества составляет более шестидесяти тысяч подписчиков, что весьма неплохо на фоне большинства конкурентов. Все прогнозы, предлагаемые местными капперами, можно увидеть на стене группы. По заявлению администрации, СП не предлагает подписчикам платные прогнозы на спорт, не занимается раскруткой счетом и прочими услугами, которые можно встретить у большинства аналогичных капперских организаций. Дополнительно тут

Широкая аудитория сайта непременно ведёт к тому, что в сети появляется всё больше и больше отзывов о работе СП. Несмотря на все доброжелательные начала, о которых рассказывают создатели проекта, большинство отзывов о работе ресурса Прогнозы на спорт СП носят негативный характер.
Кроме того, в сообществе нет открытой статистики сделанных прогнозов. Это приводит к тому, что подписчики не имеют возможности видеть, насколько успешно делают свою работу капперы. Если бы все предсказания были зафиксированы на независимых источниках, посетители сообщества могли бы достоверно судить о навыках прогнозистов. Увы, в данной организации таких сведений нет.

Большое количество жалоб пользователей связано с тем, что слишком много обмана имеется в ходе работы сообщества.

Добавить комментарий

Related Post

Работа в израилеРабота в израиле

З’явилися перші результати розслідування злому телефонів претендента на пост прем’єр-міністра Ізраїлю Бені Ганц і всієї верхівки партії «Кахоль-лаван». Виходячи з інформації, опублікованої ізраїльським інтернет-портал Mako, мова йде не про хакерську атаку іранців в березні цього року, а набагато більш свіжі події, що трапилися, судячи з усього, зовсім недавно. А також ми розповімо, де требуется работа в израиле. Розслідування інциденту було довірено ізраїльській компанії CGI Group, що спеціалізується в сферах бізнес-аналітики і безпеки. За словами видання, приблизна вартість розслідування, яку, мабуть, заплатили члени «Кахоль-лавана», повинна була скласти від 100.000 до півмільйона шекелів. Результати слідства стали чимось на кшталт вибуху бомби: з’ясувалося, що на телефони і комп’ютери партії була проведена настільки потужна і безпрецедентна кібератака, який, як наголошується в документі, «в Ізраїлі ще не бачили». Кібератака була націлена на всю штаб-квартиру партії і вироблялася з Росії. Згідно зі звітом CGI, на який посилається Mako, російські хакери зламали два телефони Ганця, за якими він щодня спілкується, телефони його помічників і друзів Ходу Бецера і Ронена Моше, а також всю комп’ютерну мережу «Кахоль-лавана». Вся здобута хакерами інформація витекла в невідомі російські джерела. Судячи з усього, про злом російськими хакерами телефонів Ганца і його соратників не знав навіть сам Ганц. Бо чим ще можна пояснити той факт, що до перевірки він стверджував, що його телефон не був зламаний, а людиною, що затіяли розслідування, був Хід Бецер. «Під час передвиборної компанії найняти фірму, що спеціалізується на шпигунстві в бізнесі – це означає нарватися на неприємності», — прокоментували інцидент представники партії «Еш Атід».

MoneyveoMoneyveo

money veo — це миттєві гроші до зарплати. Кредит видається в сумі від 300 до 10 000 грн на карту будь-якого банку онлайн або готівкою на відділеннях по всій Україні.Взяти