Экологическая экспертиза

Мета екологічної експертизи:

  • визначення можливості розробки та виконання запланованого об’єкта шляхом його дослідження;
  • передбачення та попередження можливих несприятливих наслідків, які можуть шкідливо вплинути на стан навколишнього середовища та здоров’я громадян України. У нас найкраща экологическая экспертиза заказать.

В першу чергу, екологічна експертиза спрямована на виконання конституційного права громадян України на сприятливий стан екології, що і реалізується через попередження негативних впливів і наслідків господарської діяльності та діяльності інших видів.

Сьогодні організація та проведення екологічної експертизи може реалізуватися за такими видовими категоріями:

  • Державна екологічна експертиза;
  • Громадська екологічна експертиза;
  • Інші різновиди екологічної експертної оцінки.

Державна екологічна експертиза в Україні здійснюється за участю державних структур України, що відповідають за організацію та проведення заходів такого типу, та уповноважених еколого-експертних формувань. Висновки та результати екологічної експертизи, проведеної державними органами контролю, є обов’язковими до виконання.

Добавить комментарий

Related Post

СловенияСловения

Республіка Словенія – це невелика держава на півдні Центральної Європи, яка розташована між Австрією, Італією, Угорщиною та Хорватією. Територія Словенії займає 20 273 км², і живе тут всього 2 млн.

Обучение по пожарной безопасностиОбучение по пожарной безопасности

На Україні навчання з пожежно-технічного мінімуму проводиться відповідно до Типового положення про спеціальне навчання, інструктажі та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України. У

ОборудованиеОборудование

Представляємо вашій увазі інформацію про стоматологічне обладнання, яке ми пропонуємо в даний час. Ми підібрали стоматологічне обладнання з найкращими експлуатаційними характеристиками в поєднанні з оптимальною ціною. Це дозволяє задовольнити запити