Экологическая экспертиза

Мета екологічної експертизи:

  • визначення можливості розробки та виконання запланованого об’єкта шляхом його дослідження;
  • передбачення та попередження можливих несприятливих наслідків, які можуть шкідливо вплинути на стан навколишнього середовища та здоров’я громадян України. У нас найкраща экологическая экспертиза заказать.

В першу чергу, екологічна експертиза спрямована на виконання конституційного права громадян України на сприятливий стан екології, що і реалізується через попередження негативних впливів і наслідків господарської діяльності та діяльності інших видів.

Сьогодні організація та проведення екологічної експертизи може реалізуватися за такими видовими категоріями:

  • Державна екологічна експертиза;
  • Громадська екологічна експертиза;
  • Інші різновиди екологічної експертної оцінки.

Державна екологічна експертиза в Україні здійснюється за участю державних структур України, що відповідають за організацію та проведення заходів такого типу, та уповноважених еколого-експертних формувань. Висновки та результати екологічної експертизи, проведеної державними органами контролю, є обов’язковими до виконання.

Добавить комментарий

Related Post

ЕдаЕда

Роскошно отпраздновать торжество или совершить гастрономическое путешествие теперь можно даже не выезжая за пределы родного Санкт-Петербурга. Это легко, быстро и вкусно, достаточно просто заказать еду у нас. Доставка еды СПб

Вспышка сэф 3Вспышка сэф 3

Ми продовжуємо розглядати радянські Фотоспалахи. Сьогодні в центрі нашої уваги спалах Сеф-3. Нещодавно я розглядав спалах Фе-26, так ось Сеф — 3-це повна її протилежність :о). Вона велика, суворої незграбної