Минстройрк

Міністр будівництва та архітектури РК Михайло Храмов взяв участь у нараді під керівництвом заступника Голови Уряду Російської Федерації Марата Хуснулліна. Обговорювалися актуальні питання соціально-економічного розвитку Криму.

Міністр повідомив, що в рамках ФЦП триває реалізація 305 об’єктів і заходів на суму 586,7 млрд рублів. У тому числі, ведуться роботи по 48 дитячим садам на 8 590 місць, вартістю 13,7 млрд рублів, а також по 14 школам на 7 899 місць, вартістю 8,6 млрд руб.крім того, ведуться роботи по реалізації 19 житлових будинків для реабілітованих громадян на суму понад 6,5 млрд рублів. Про це поидомляє http://минстройрк.рф.

Що стосується питань водопостачання, водозабезпечення та водовідведення, програмою ФЦП передбачено будівництво та реконструкція 112 об’єктів на суму понад 162 млрд рублів. Це включає в себе каналізаційні очисні станції, будівництво колекторів, глибоководних випусків і так далі. З них у 2021 планується ввести в експлуатацію 19 об’єктів. У їх числі Бештерек-Зуйський водовід і водозабір, де робочий пуск води організований з випередженням терміну – 18 березня поточного року. Також Ніжинський, Просторненський і Новогригорівський водозабори, які в даний час введені в експлуатацію. Крім цього, в Криму ведеться будівництво набережних, берегоукріплювальних і протизсувних споруд, мереж газопостачання.

«До введення в експлуатацію в 2021 році передбачено 106 об’єктів і заходів, з них 17 вже введено. На сьогоднішній день освоєно 42% від запланованих лімітів на рік. Це на 4% вище ідентичного періоду минулого року. По решті об’єктів триває активне будівництво і, незважаючи на незначні відставання, до кінця року завершимо всі заплановані проекти», — зазначив Михайло Храмов.

Відповідно до пункту 9.11 частини 1 статті 14 Федерального закону від 21 липня 2007 року N 185-ФЗ «Про Фонд сприяння реформуванню житлово-комунального господарства» і на підставі цільової моделі («дорожньої карти») з розвитку житлово-комунального господарства суб’єкта Російської Федерації на 2017 — 2020 роки, затвердженої заступником Міністра будівництва та житлово-комунального господарства Російської Федерації а. в. Чібісом 31 Травня 2017 року:

  1. Затвердити доданий Комплекс заходів («дорожню карту») з розвитку житлово-комунального господарства Республіки Карелія на 2017 — 2020 роки (далі — Комплекс заходів).
  2. Органам виконавчої влади Республіки Карелія, відповідальним за реалізацію заходів комплексу заходів:

забезпечити їх реалізацію у встановлені терміни;

подавати інформацію про хід реалізації Комплексу заходів до Міністерства будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія один раз на рік, до 15 лютого, наступного за звітним роком.

  1. Міністерству будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія:

здійснювати моніторинг та контроль за реалізацією комплексу заходів;

подавати в Уряд Республіки Карелія інформацію про хід реалізації Комплексу заходів один раз на рік, до 1марта, наступного за звітним роком.

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування муніципальних утворень в Республіці Карелія розробити і в термін до 31 Грудня 2017 року затвердити комплекси заходів («дорожні карти») з розвитку житлово-комунального господарства муніципальних утворень з урахуванням комплексу заходів.

Добавить комментарий

Related Post

ОборудованиеОборудование

Представляємо вашій увазі інформацію про стоматологічне обладнання, яке ми пропонуємо в даний час. Ми підібрали стоматологічне обладнання з найкращими експлуатаційними характеристиками в поєднанні з оптимальною ціною. Це дозволяє задовольнити запити

Тина Кароль в новом наряде нарвалась на критику поклонниковТина Кароль в новом наряде нарвалась на критику поклонников

Известная украинская певица Тина Кароль в новом шикарном наряде нарвалась на критику поклонников. Подписчикам не понравилось то, что 34-летняя артистка носит такие откровенные наряды. Популярная украинская певицы Тина Кароль “клонировала”

Москва МоделиМосква Модели

Эскорт Москва Модели Иногда деловым неженатым людям сложно подобрать партнершу элитные модели москвы, отвечающую их требованиям, которая согласится с ними ехать в командировку или увеселительную поездку. Как выбирают эскортниц? Она