Минстройрк

Міністр будівництва та архітектури РК Михайло Храмов взяв участь у нараді під керівництвом заступника Голови Уряду Російської Федерації Марата Хуснулліна. Обговорювалися актуальні питання соціально-економічного розвитку Криму.

Міністр повідомив, що в рамках ФЦП триває реалізація 305 об’єктів і заходів на суму 586,7 млрд рублів. У тому числі, ведуться роботи по 48 дитячим садам на 8 590 місць, вартістю 13,7 млрд рублів, а також по 14 школам на 7 899 місць, вартістю 8,6 млрд руб.крім того, ведуться роботи по реалізації 19 житлових будинків для реабілітованих громадян на суму понад 6,5 млрд рублів. Про це поидомляє http://минстройрк.рф.

Що стосується питань водопостачання, водозабезпечення та водовідведення, програмою ФЦП передбачено будівництво та реконструкція 112 об’єктів на суму понад 162 млрд рублів. Це включає в себе каналізаційні очисні станції, будівництво колекторів, глибоководних випусків і так далі. З них у 2021 планується ввести в експлуатацію 19 об’єктів. У їх числі Бештерек-Зуйський водовід і водозабір, де робочий пуск води організований з випередженням терміну – 18 березня поточного року. Також Ніжинський, Просторненський і Новогригорівський водозабори, які в даний час введені в експлуатацію. Крім цього, в Криму ведеться будівництво набережних, берегоукріплювальних і протизсувних споруд, мереж газопостачання.

«До введення в експлуатацію в 2021 році передбачено 106 об’єктів і заходів, з них 17 вже введено. На сьогоднішній день освоєно 42% від запланованих лімітів на рік. Це на 4% вище ідентичного періоду минулого року. По решті об’єктів триває активне будівництво і, незважаючи на незначні відставання, до кінця року завершимо всі заплановані проекти», — зазначив Михайло Храмов.

Відповідно до пункту 9.11 частини 1 статті 14 Федерального закону від 21 липня 2007 року N 185-ФЗ «Про Фонд сприяння реформуванню житлово-комунального господарства» і на підставі цільової моделі («дорожньої карти») з розвитку житлово-комунального господарства суб’єкта Російської Федерації на 2017 — 2020 роки, затвердженої заступником Міністра будівництва та житлово-комунального господарства Російської Федерації а. в. Чібісом 31 Травня 2017 року:

  1. Затвердити доданий Комплекс заходів («дорожню карту») з розвитку житлово-комунального господарства Республіки Карелія на 2017 — 2020 роки (далі — Комплекс заходів).
  2. Органам виконавчої влади Республіки Карелія, відповідальним за реалізацію заходів комплексу заходів:

забезпечити їх реалізацію у встановлені терміни;

подавати інформацію про хід реалізації Комплексу заходів до Міністерства будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія один раз на рік, до 15 лютого, наступного за звітним роком.

  1. Міністерству будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія:

здійснювати моніторинг та контроль за реалізацією комплексу заходів;

подавати в Уряд Республіки Карелія інформацію про хід реалізації Комплексу заходів один раз на рік, до 1марта, наступного за звітним роком.

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування муніципальних утворень в Республіці Карелія розробити і в термін до 31 Грудня 2017 року затвердити комплекси заходів («дорожні карти») з розвитку житлово-комунального господарства муніципальних утворень з урахуванням комплексу заходів.

Добавить комментарий

Related Post

МоскваМосква

Эскорт Москва услуги Многим одиноким занятым людям иногда нелегко подобрать соответствующую своему уровню девушку, готовую скрасить их командировку илиотпуск. Как подбирают эскортниц? Она должна быть очаровательной, яркой и эффектной индивидуальностью.

Экологическая экспертизаЭкологическая экспертиза

Мета екологічної експертизи: визначення можливості розробки та виконання запланованого об’єкта шляхом його дослідження; передбачення та попередження можливих несприятливих наслідків, які можуть шкідливо вплинути на стан навколишнього середовища та здоров’я громадян

Наставник Гента рассказал, готов ли Пластун сыграть против Александрии. Украинец перенес перелом носаНаставник Гента рассказал, готов ли Пластун сыграть против Александрии. Украинец перенес перелом носа

Завтра Гент во Львове сыграет с Александрией в рамках второго утра группового раунда Лиги Европы. В преддверии поединка наставник бельгийцев Йесс Торуп пообщался с журналистами. В частности, специалист рассказал о состоянии украинского