Минстройрк

Міністр будівництва та архітектури РК Михайло Храмов взяв участь у нараді під керівництвом заступника Голови Уряду Російської Федерації Марата Хуснулліна. Обговорювалися актуальні питання соціально-економічного розвитку Криму.

Міністр повідомив, що в рамках ФЦП триває реалізація 305 об’єктів і заходів на суму 586,7 млрд рублів. У тому числі, ведуться роботи по 48 дитячим садам на 8 590 місць, вартістю 13,7 млрд рублів, а також по 14 школам на 7 899 місць, вартістю 8,6 млрд руб.крім того, ведуться роботи по реалізації 19 житлових будинків для реабілітованих громадян на суму понад 6,5 млрд рублів. Про це поидомляє http://минстройрк.рф.

Що стосується питань водопостачання, водозабезпечення та водовідведення, програмою ФЦП передбачено будівництво та реконструкція 112 об’єктів на суму понад 162 млрд рублів. Це включає в себе каналізаційні очисні станції, будівництво колекторів, глибоководних випусків і так далі. З них у 2021 планується ввести в експлуатацію 19 об’єктів. У їх числі Бештерек-Зуйський водовід і водозабір, де робочий пуск води організований з випередженням терміну – 18 березня поточного року. Також Ніжинський, Просторненський і Новогригорівський водозабори, які в даний час введені в експлуатацію. Крім цього, в Криму ведеться будівництво набережних, берегоукріплювальних і протизсувних споруд, мереж газопостачання.

«До введення в експлуатацію в 2021 році передбачено 106 об’єктів і заходів, з них 17 вже введено. На сьогоднішній день освоєно 42% від запланованих лімітів на рік. Це на 4% вище ідентичного періоду минулого року. По решті об’єктів триває активне будівництво і, незважаючи на незначні відставання, до кінця року завершимо всі заплановані проекти», — зазначив Михайло Храмов.

Відповідно до пункту 9.11 частини 1 статті 14 Федерального закону від 21 липня 2007 року N 185-ФЗ «Про Фонд сприяння реформуванню житлово-комунального господарства» і на підставі цільової моделі («дорожньої карти») з розвитку житлово-комунального господарства суб’єкта Російської Федерації на 2017 — 2020 роки, затвердженої заступником Міністра будівництва та житлово-комунального господарства Російської Федерації а. в. Чібісом 31 Травня 2017 року:

  1. Затвердити доданий Комплекс заходів («дорожню карту») з розвитку житлово-комунального господарства Республіки Карелія на 2017 — 2020 роки (далі — Комплекс заходів).
  2. Органам виконавчої влади Республіки Карелія, відповідальним за реалізацію заходів комплексу заходів:

забезпечити їх реалізацію у встановлені терміни;

подавати інформацію про хід реалізації Комплексу заходів до Міністерства будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія один раз на рік, до 15 лютого, наступного за звітним роком.

  1. Міністерству будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики Республіки Карелія:

здійснювати моніторинг та контроль за реалізацією комплексу заходів;

подавати в Уряд Республіки Карелія інформацію про хід реалізації Комплексу заходів один раз на рік, до 1марта, наступного за звітним роком.

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування муніципальних утворень в Республіці Карелія розробити і в термін до 31 Грудня 2017 року затвердити комплекси заходів («дорожні карти») з розвитку житлово-комунального господарства муніципальних утворень з урахуванням комплексу заходів.

Добавить комментарий

Related Post

Тина Кароль в новом наряде нарвалась на критику поклонниковТина Кароль в новом наряде нарвалась на критику поклонников

Известная украинская певица Тина Кароль в новом шикарном наряде нарвалась на критику поклонников. Подписчикам не понравилось то, что 34-летняя артистка носит такие откровенные наряды. Популярная украинская певицы Тина Кароль “клонировала”

КредитКредит

Іноді в житті трапляються такі ситуації, коли необхідно терміново отримати кредит онлайн на карту, а не готівкою. Комусь це потрібно на споживчі потреби, а кому-то для справи. Тому українці шукають

ПрогнозПрогноз

Прогнозы на спорт СП – это капперская организация, которая организует свою деятельность в сфере беттинга. Базируется проект Прогнозы на спорт СП на сайте vk, где имеется их официальная группа. Численность