Обучение по пожарной безопасности

На Україні навчання з пожежно-технічного мінімуму проводиться відповідно до Типового положення про спеціальне навчання, інструктажі та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України. У нас ви зможите пройти обучение по пожарной безопасности.

Знання і вивчення правил пожежної безпеки-це найважливіший елемент загальної культури безпеки. Перевірка знань пожежно-технічного мінімуму полягає в контролі правильності кроків при виникненні загоряння.Знайомство співробітників і керівників різних установ з пожежною безпекою проводиться як для того щоб підвищити рівень протипожежної культури так і для стабілізації положення в галузі пожежної безпеки на виробництві і в побуті.Проходження курсу пожежної безпеки всіма керівниками установ і організацій ,індивідуальними підприємцями і рядовими співробітниками є одним з обов’язкових вимог для підприємств і організацій.Відповідальність за організацію та проведення протипожежних інструктажів та занять з пожежно-технічного мінімуму покладається на керівника установи.

Кому потрібно проходити курси з пожежно-технічного мінімуму?

Навчання пожежно-технічного мінімуму проводиться для наступних осіб:

Керівників установ і організацій та індивідуальних підприємців;
Фахівців, які несуть відповідальність за виконання вогневих робіт;
Працівників, в чиї обов’язки входить переміщення легкозаймистих матеріалів;
Операторів машин і станцій, які працюють на зрідженому, газоподібному паливі або змішаного типу;
Еелектрогазосварщиков і електриків;
Викладачів основ безпеки життєдіяльності;
Персоналу, що працює в місцях масового скупчення і перебування людей;
Інженерно-технічних і медичних працівників.
Робітників і службовців,
Медичних працівників лабораторій, відділів, цехів, дільниць, установок з підвищеною пожежною небезпекою.

Добавить комментарий

Related Post

ПрогнозПрогноз

Прогнозы на спорт СП – это капперская организация, которая организует свою деятельность в сфере беттинга. Базируется проект Прогнозы на спорт СП на сайте vk, где имеется их официальная группа. Численность

СловенияСловения

Республіка Словенія – це невелика держава на півдні Центральної Європи, яка розташована між Австрією, Італією, Угорщиною та Хорватією. Територія Словенії займає 20 273 км², і живе тут всього 2 млн.

МоскваМосква

Эскорт Москва услуги Многим одиноким занятым людям иногда нелегко подобрать соответствующую своему уровню девушку, готовую скрасить их командировку илиотпуск. Как подбирают эскортниц? Она должна быть очаровательной, яркой и эффектной индивидуальностью.