Cнять скутер на Cамуи

Для більшої свободи пересування на Самуї, як і в усьому Таїланді, люди користуються мопедами. Недорога ціна (від декількох доларів у день) і економну витрату палива роблять скутери на Самуї найпопулярнішим видом транспорту. Навіть якщо вам пощастило, і ваш готель знаходиться на першій шпальті відмінного пляжу, а 7/11 в пішої доступності, навряд чи, вам захочеться сидіти в готелі. Поїздки на водоспади, слонячі і зміїні шоу, інші пляжі, можливість прикупити фруктів по дешевше, ніж в туристичних зонах — для всього цього і багато іншого потрібен транспорт.
чому
Самуї не пристосований для піших прогулянок (вулиці з тротуарами можна перерахувати по пальцях), до того ж прогулюватися по дорозі в тридцятиградусну спеку, не найприємніше заняття. Таксі на Самуї коштує дорожче, ніж в Нью Йорку, до того ж, далеко не всі таксисти непогано пояснюються англійською і не виключено, що за дуже чималі гроші ви отримаєте не зовсім адекватний сервіс. Купувати екскурсії — теж не варіант для людини, яка вміє рахувати свої гроші і час. Одна екскурсія на двох чоловік обійдеться вам дорожче, ніж тижнева снять скутер на самуи (а ще уявіть «захоплюючу» поїздку по готелям, щоб зібрати, а потім розвезти, таких же «щасливчиків» як і ви).
Громадський транспорт
Залишається ще громадський транспорт. І тут є ще одна невелика проблема — громадського транспорту на Самуї немає. В теорії цю роль виконують сонгтео — пікап з лавками в кузові — і в теорії воно дешеве, але це тільки в теорії і вже точно не для туристів. Немає фіксованих цін. До того ж вечора вони працюють, як звичайні таксі, але з незвично задертим цінником. Будьте впевнені, за п’ятнадцятихвилинну вечірню поїздку по Самуї на такому громадському транспорті, ви заплатите за двох, як за 2-3 дня оренди байка.
висновок
Таким чином кажучи про Собене оренди авто і мотоциклів на Самуї, якщо ваш бюджет не дозволяє вам орендувати авто, єдиний вихід — орендувати на Самуї байк, так як це:

дешево;
свобода пересування;
незалежність від жадібних таксистів;
плюс ви отримаєте безкоштовним бонусом задоволення від їзди на мотоциклі по тропічному острову.

Добавить комментарий

Related Post

Фуршети: правила організаціїФуршети: правила організації

Меню фуршетного столу Фуршетне меню відрізняється легкістю. Різні міні-страви (канапе, нарізки, бутерброди) подаються порційно, щоб без праці взяти їх рукою чи виделкою. Найбільш популярними можна назвати закуски на шпажках (канапе)

Новорічний круїзНоворічний круїз

Річкові круїзи: характерні особливості новогодние круизы по Європі — можливість побувати в Німеччині, Швейцарії, Голландії, проплисти біля берегів Угорщини, Австрії. Мережа круїзів по річках Європи неймовірно широка. В нашій базі

Блокнот в дерев’яній обкладинціБлокнот в дерев’яній обкладинці

Блокнот в дерев’яній обкладинці http://sharkart.com.ua/bloknoty/ — просто знахідка для любителів всього оригінального. Порадує він і любителів еко-стилю. Блокноти на металевих кільцях практично вічні, так як блоки листів в них можна