Cнять скутер на Cамуи

Для більшої свободи пересування на Самуї, як і в усьому Таїланді, люди користуються мопедами. Недорога ціна (від декількох доларів у день) і економну витрату палива роблять скутери на Самуї найпопулярнішим видом транспорту. Навіть якщо вам пощастило, і ваш готель знаходиться на першій шпальті відмінного пляжу, а 7/11 в пішої доступності, навряд чи, вам захочеться сидіти в готелі. Поїздки на водоспади, слонячі і зміїні шоу, інші пляжі, можливість прикупити фруктів по дешевше, ніж в туристичних зонах — для всього цього і багато іншого потрібен транспорт.
чому
Самуї не пристосований для піших прогулянок (вулиці з тротуарами можна перерахувати по пальцях), до того ж прогулюватися по дорозі в тридцятиградусну спеку, не найприємніше заняття. Таксі на Самуї коштує дорожче, ніж в Нью Йорку, до того ж, далеко не всі таксисти непогано пояснюються англійською і не виключено, що за дуже чималі гроші ви отримаєте не зовсім адекватний сервіс. Купувати екскурсії — теж не варіант для людини, яка вміє рахувати свої гроші і час. Одна екскурсія на двох чоловік обійдеться вам дорожче, ніж тижнева снять скутер на самуи (а ще уявіть «захоплюючу» поїздку по готелям, щоб зібрати, а потім розвезти, таких же «щасливчиків» як і ви).
Громадський транспорт
Залишається ще громадський транспорт. І тут є ще одна невелика проблема — громадського транспорту на Самуї немає. В теорії цю роль виконують сонгтео — пікап з лавками в кузові — і в теорії воно дешеве, але це тільки в теорії і вже точно не для туристів. Немає фіксованих цін. До того ж вечора вони працюють, як звичайні таксі, але з незвично задертим цінником. Будьте впевнені, за п’ятнадцятихвилинну вечірню поїздку по Самуї на такому громадському транспорті, ви заплатите за двох, як за 2-3 дня оренди байка.
висновок
Таким чином кажучи про Собене оренди авто і мотоциклів на Самуї, якщо ваш бюджет не дозволяє вам орендувати авто, єдиний вихід — орендувати на Самуї байк, так як це:

дешево;
свобода пересування;
незалежність від жадібних таксистів;
плюс ви отримаєте безкоштовним бонусом задоволення від їзди на мотоциклі по тропічному острову.

Добавить комментарий

Related Post

Особенности использования домашнего кинотеатраОсобенности использования домашнего кинотеатра

Сегодня популярность домашних кинотеатров переоценить сложно. В небольшой квартире такой агрегат способен заменить вам все видео- и аудиооборудование, вам не придется покупать дополнительные устройства. Приобрести домашний кинотеатр https://ru.yamaha.com/ru/products/audio_visual/desktop_audio/index.html можно в

Где провести свадьбуГде провести свадьбу

Большинство девушек хоть раз мечтало о замужестве. И вот этот момент настает, предложение принято и до свадьбы http://uralzaimka.ru/svadba-na-prirode/ осталось совсем немного времени. Но именно в этот момент возникает важнейший вопрос.

Підлящик на весні. Де шукати і на що ловити?Підлящик на весні. Де шукати і на що ловити?

Мирна риба з початком весни поступово пробуджується від зимової сплячки, стартом чого служить схід льоду зі всіх типів водойм України, який почався ще в кінці лютого. Донні мешканці, такі як