Купить iPhone X в zavadnoy.ru

Все виглядає як у фантастичному кіно: корпус апарату елегантно закруглений з боків. Спостерігається високий ступінь інтеграції дисплея і корпусу — вони виглядають як литі по відношенню один до одного. Додайте ще й той факт, що апарат комфортно розміщується в руці.

високотехнологічна камера

TrueDepth гарантує унікальні можливості камери, а значить, робить фотографії якісними і оригінальними. З її допомогою на обличчя проектуються кілька десятків тисяч не помітні неозброєним оком точок, а на їх підставі створюється універсальна структурна карта вашого обличчя. В результаті проводиться аналіз мімічної рухливості лицьових м’язів (всього піддаються дослідженню близько п’яти десятків), після чого анімуються 12 Animoji. купить iPhone X в zavadnoy.ru на нашому сайті zavadnoy.ru.

Неважливо, яке фото ви робите, — звичайне або Селфі, — кадри цікаві і навіть десь загадкові. Наприклад, зйомки себе в режимі «Портрет» дають можливість залишити передній план чітким, задній фон буде виглядати художньо розмитим. А якщо захочете, можна зробити своєму портрету студійний світло. Використовується камера, яка визначає глибину простору. В результаті з’являються дивовижні ефекти, і виходять унікальні кадри. Причому якість зберігається навіть в тому випадку, коли освітлення погане, — наприклад, в сутінках або навіть в темний час доби.

У подвійний камери високий дозвіл і матриця 12 Мп. Додатково оптична стабілізація зображення. Чи не кожен професійний апарат оснащений подібними нововведеннями.

На гаджет встановлений ширококутний об’єктив і відповідний телеоб’єктив. Вони підтримують два види зуму: оптичний і цифровий. Це дозволяє збільшити картинку в 10 разів в разі фотозйомки і в 6 разів в разі, якщо знімається відео.

Добавить комментарий

Related Post

Боді масажБоді масаж

Не рідко люди стикаються з проблемою незадоволення, втоми, рутини. Сайт боди массажа що б хоч якось розвіяти нудьгу, з’являється бажання спробувати щось нове, незвичне і загадкове. Одним з таких розваг

ЕспрессоЕспрессо

Італійське слово «Еспрессо» означає www.cafeboutique.ua/kofe, що кава готується спеціально, на прохання для окремого клієнта, що протилежно іншим системам, таким як постійне приготування деякої кількості кави заздалегідь. Не дивно, що машина

Готель львів центрГотель львів центр

Розташування готелю Апарт-готель Контрабас Апарт-готель «Контрабас» розташовані в історичному центрі Львова, в 5 хвилинах ходьби від Соборної площі. До знаменитої площі Ринок ви зможете дійти всього за 7 хвилин. Неподалік