Купить iPhone X в zavadnoy.ru

Все виглядає як у фантастичному кіно: корпус апарату елегантно закруглений з боків. Спостерігається високий ступінь інтеграції дисплея і корпусу — вони виглядають як литі по відношенню один до одного. Додайте ще й той факт, що апарат комфортно розміщується в руці.

високотехнологічна камера

TrueDepth гарантує унікальні можливості камери, а значить, робить фотографії якісними і оригінальними. З її допомогою на обличчя проектуються кілька десятків тисяч не помітні неозброєним оком точок, а на їх підставі створюється універсальна структурна карта вашого обличчя. В результаті проводиться аналіз мімічної рухливості лицьових м’язів (всього піддаються дослідженню близько п’яти десятків), після чого анімуються 12 Animoji. купить iPhone X в zavadnoy.ru на нашому сайті zavadnoy.ru.

Неважливо, яке фото ви робите, — звичайне або Селфі, — кадри цікаві і навіть десь загадкові. Наприклад, зйомки себе в режимі «Портрет» дають можливість залишити передній план чітким, задній фон буде виглядати художньо розмитим. А якщо захочете, можна зробити своєму портрету студійний світло. Використовується камера, яка визначає глибину простору. В результаті з’являються дивовижні ефекти, і виходять унікальні кадри. Причому якість зберігається навіть в тому випадку, коли освітлення погане, — наприклад, в сутінках або навіть в темний час доби.

У подвійний камери високий дозвіл і матриця 12 Мп. Додатково оптична стабілізація зображення. Чи не кожен професійний апарат оснащений подібними нововведеннями.

На гаджет встановлений ширококутний об’єктив і відповідний телеоб’єктив. Вони підтримують два види зуму: оптичний і цифровий. Це дозволяє збільшити картинку в 10 разів в разі фотозйомки і в 6 разів в разі, якщо знімається відео.

Добавить комментарий

Related Post

Найактуальніші і стильні стрижки для хлопчиківНайактуальніші і стильні стрижки для хлопчиків

Пропонуємо Вам детально зупинитися на розгляді найостанніших напрямків в моді хлопчачих стрижок, ця інформація буде корисною турботливим батькам, які йдуть в ногу з часом і прищеплюють своєму чаду почуття стилю

Зенит билетыЗенит билеты

«Зеніт» U-17 виграв Кубок Санкт-Петербурга 5 листопада команда «Газпром» -Академіі 2000 року народження крупно обіграла СДЮШОР «Зеніт» у фінальному матчі Кубка міста. Синьо-біло-блакитні зенит билеты перемогли з рахунком 5: 2. Максим