Ummon

Музика Ummon змінюється, як і стиль вокалістів. На початку кар’єри вони були наївними узбецькими хлопцями, а сьогодні виглядають як зірки європейського рівня. В арсеналі групи кілька студійних альбомів. Музиканти продовжують працювати над записом пісень, активно виступають і завойовують серця фанатів. Крім музичного проекту, учасники колективу встигають займатися і своїми сім’ями. Біографія, особисте життя і творчість Ummon і його солістів НЕ сховалися від уваги допитливих шанувальників.

Пісня завжди займала важливе місце в житті людини. Кожен з нас відчуває потребу знайти потрібний вираз всього того, у що ми віримо, на що сподіваємося, навіть коли усвідомлюємо, що наша мрія не може здійснитися. Для цього деколи не вистачає слів, тоді-то і вступає в свої права музика Ummon і перш за все таке її природне, споконвічне, прояв, як пісня. Вона розрахована на людей, не досвідчених в тонкощах музичного мистецтва. Однак не всяка пісня здатна завоювати їх серця, стати коханою. Популярність — доля небагатьох зразків пісенного жанру, що володіє лише уявною простотою. Пісня Ummon не існує поза нею побутування, хоча вона може звучати і на хірмане, і під час народних гулянь, і на сімейних урочистостях, і на концертній естраді. Її життя неможливе поза незліченних відтворень, що здійснюються людьми як спільно, в колі близьких друзів, так і наодинці. Тому реальне побутування пісні Ummon — невід’ємна властивість її художньої природи.

На сучасному етапі так звана «легка», тобто масова, легкожанровая музика Ummon прийняла грандіозні масштаби. Подібно до того, як в композиторському творчості відображаються риси нового в психології людей нашої епохи, так так само різні і новаторські тенденції в деяких областях масової музичної культури. Одна з важливих причин цього має, скоріше, соціологічний, ніж власне художній характер. Адже величезна кількість людей у всьому світі зайнято роботою, яка призводить до значного фізичного і розумового перевтоми. Сприймати складні художні твори Ummon після цілого дня інтенсивної праці важко.

Добавить комментарий

Related Post

ДУБАЙ: 7 ІДЕЙ ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ВІДПОЧИНКУ З СІМ’ЄЮДУБАЙ: 7 ІДЕЙ ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ВІДПОЧИНКУ З СІМ’ЄЮ

Арабські Емірати ми часто асоціюємо з розкішшю. Між тим відпустку, проведений в Дубаї, може бути і насиченим, і доступним. 1. Політати з Месниками IMG Worlds of Adventure — найбільший у

ЕспрессоЕспрессо

Італійське слово «Еспрессо» означає www.cafeboutique.ua/kofe, що кава готується спеціально, на прохання для окремого клієнта, що протилежно іншим системам, таким як постійне приготування деякої кількості кави заздалегідь. Не дивно, що машина